Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


Samolepící fólie okenní - Zatmavovací

Samolepící fólie okenní - Zatmavovací

Samolepící zatmavovací fólie na skla jsou velmi rozšířené. Často jsou samolepící fólie tónovací používány na okna aut, jsou ve čtyřech odstínech a jejích cena je velmi příznivá. Na trhu a na našem e-shopu nemáme jen fólie tónovací, najdete zde fólie zrcadlové zatmavovací nebo Adhesivní tónovací fólie na sklo. Vyberte si zde tu Vaši a pro Vás nejlepší zatmavovací fólii na sklo. Zde se můžete podívat také na transparentní fólie na sklo.

.

Adhesivní tónovací fólie má UV ochranu až 90%, propustnost světla je maximálně 25% a tepelné záření snižuje o 50%. Fólie tónovací zrcadlová je se zrcadlovým efektem a z druhé strany je zatmavená a průhledná, říká se ji také špion fólie to s toho důvodu že Vy vidíte ven avšak lidé venku vidí sebe díky zrcadlovému efektu a nevidí Vás. Fólie tónovací na sklo je klasická folie která zatmaví každé sklo na intenzitu Vámi zvolenou, vybrat si můžete ve více odstínech.

Další videa zde:

1 2 Další strana ...
Jdi na:
Třídit dle:
Zobrazit:
 
Samolepící fólie zrcadlová je z jedné strany pokovovaná se zrcadlovým efektem a z druhé strany je průhledná a zatmavená. Cena je za jeden kus o rozměru 50 x 300 cm. Set obsahuje nožík a stěrku.
Samolepící fólie zrcadlová je z jedné strany pokovovaná se zrcadlovým efektem a z druhé strany je průhledná a zatmavená. Cena je za jeden kus o rozměru 75 x 300 cm. Set obsahuje nožík a stěrku.
Zabraňuje nežádoucím pohledům z venku, vhodná na prosklené dveře a okna, UV ochrana 99%, odolná proti poškrábání.rozměr 67,5 x 150 cm.
Samolepící fólie tónovací je vhodná na sklo, okna v interiéru nebo na okna aut. Samolepící fólie má propustnost 15%. Cena samolepící fólie tónovací je za jeden kus o rozměru 50 x 300 cm.
Samolepící fólie tónovací je vhodná na sklo, okna v interiéru nebo na okna aut. Samolepící fólie má propustnost 15%. Cena samolepící fólie tónovací je za jeden kus o rozměru 75 x 300 cm.
Samolepící fólie tónovací je vhodná na sklo, okna v interiéru nebo na okna aut. Samolepící fólie má propustnost 25%. Cena samolepící fólie tónovací je za jeden kus o rozměru 50 x 300 cm.
Samolepící fólie tónovací je vhodná na sklo, okna v interiéru nebo na okna aut. Samolepící fólie má propustnost 25%. Cena samolepící fólie tónovací je za jeden kus o rozměru 75 x 300 cm.
Samolepící fólie tónovací je vhodná na sklo, okna v interiéru nebo na okna aut. Samolepící fólie má propustnost světla 40%. Cena samolepící fólie tónovací je za jeden kus o rozměru 50 x 300 cm.
Samolepící fólie tónovací je vhodná na sklo, okna v interiéru nebo na okna aut. Samolepící fólie má propustnost světla 40%. Cena samolepící fólie tónovací je za jeden kus o rozměru 75 x 300 cm.
Samolepící fólie tónovací je vhodná na sklo, okna v interiéru nebo na okna aut. Samolepící fólie má propustnost 5%. Cena samolepící fólie tónovací je za jeden kus o rozměru 50 x 300 cm.
1 2 Další strana ...
Jdi na:
Třídit dle:
Zobrazit:
 

Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.