Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Fototapety - Komar

Kolekce fototapet Komar ukazuje krásy přírody a otevírá okno do světa, ve svém vlastním domě. Fototapeta poskytuje jedinečný vizuální efekty pro interiery. Náměty fotografie jsou z přírody National Geographic, městských panoramat na futuristické 3D motivy.

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl

Samolepící fólie D-c-fix

Prodáváme samolepící fólie německého světoznámého výrobce samolepících tapet. Jedná se o nejkvalitnější značku samolepících fólii a tapet v Evropě.

Schuller Eh'klar - nářadí

Dlouhodobá obchodní strategie Schullerů se již více než 40 let formuje ve stylu „rodinného podniku". Transparentní prodejní filosofie oslovuje v obchodě obě spotřebitelské skupiny: jak hoby DIY, tak profesionály. Pečlivě zvolený sortiment zboží stojí především na následujících pilířích: dobrá cena a kvalita, což jsou při nákupu nejdůležitější kritéria v rozhodování našich zákazníků.

Tapety na zeď - Erismann

Tapety na zeď od předního světového výrobce Erismann & Cie již můžete koupit v České republice pod ochrannou známkou Erismann your style. Jsme oficiální zástupci a dovozci této značky tapet na zeď.


VIDEO - Návod na lepení statických okenních folii

Návod na lepení statických okenních folii

Zde najdete potřebné pomůcky k tapetování.

Nedříve si daný povrch odmastíme a očistíme. Naměříme si potřebnou délku folie a nezapomene si odměřit o 2 cm více ať se Vám folie lépe lepí. Vezmeme rozprašovač s vodou a na nastříkáme daný povrch, sundáme s folie ochrannou folii a přiložíme na dané místo.

Pořádně zkontrolujeme jestli je folie dobře nalepená, jestli ano postříkáme folii pomocí rozprašovače opět vodou.

Vemte si okenní stěrku nebo naší stěrku s filcem a vyhlazujte od středu k okrajům statickou folii do té doby dokud nebudete mít vytlačené všechny vzduchové bublinky.

Až budete mít hotovo a statická folie bude pevně držet, tapetářským nožíkem ořízněte přečnívající statickou folii. Na závěr už jen otřete suchým hadříkem.

.

Transparentní (z lat. trans-parens) znamená průhledný, propouštějící světelné paprsky. V přeneseném smyslu „průhledný“, dovolující následné přezkoumání. Odtud transparence nebo transparentnost, průhlednost v optickém i přeneseném smyslu.

Transparentní jsou látky, které propouštějí světlo (nebo i jiné elektromagnetické záření) bez velkých ztrát a zkreslení. Při přechodu paprsků z jednoho transparentního prostředí do jiného dochází k lomu světla, který se vyjadřuje indexem lomu. Na lomu světla je založena funkce mnoha optických přístrojů. Z transparentních materiálů se vyrábějí optické hranoly, čočky, světlovody a další optická zařízení. Nejdůležitějším tradičním transparentním materiálem je sklo, v poslední době je ale nahrazují i umělé hmoty.

.

Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.