Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Fototapety - Komar

Kolekce fototapet Komar ukazuje krásy přírody a otevírá okno do světa, ve svém vlastním domě. Fototapeta poskytuje jedinečný vizuální efekty pro interiery. Náměty fotografie jsou z přírody National Geographic, městských panoramat na futuristické 3D motivy.

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl

Samolepící fólie D-c-fix

Prodáváme samolepící fólie německého světoznámého výrobce samolepících tapet. Jedná se o nejkvalitnější značku samolepících fólii a tapet v Evropě.

Schuller Eh'klar - nářadí

Dlouhodobá obchodní strategie Schullerů se již více než 40 let formuje ve stylu „rodinného podniku". Transparentní prodejní filosofie oslovuje v obchodě obě spotřebitelské skupiny: jak hoby DIY, tak profesionály. Pečlivě zvolený sortiment zboží stojí především na následujících pilířích: dobrá cena a kvalita, což jsou při nákupu nejdůležitější kritéria v rozhodování našich zákazníků.

Tapety na zeď - Erismann

Tapety na zeď od předního světového výrobce Erismann & Cie již můžete koupit v České republice pod ochrannou známkou Erismann your style. Jsme oficiální zástupci a dovozci této značky tapet na zeď.


VIDEO - Návod na lepení špion fólii...

Návod na lepení špion fólii.....

Budeme potřebovat

* nožík....součást balení

* pravítko

* lepící pásku

* stěrku....součást balení

* čistič na okna

* rozprašovač na vodu

* měkký hadřík bez vláken

Stěrka Vám pomůže k úpravě folie, nožík Vám pomůže k přesnému ořezání folie. Pravítko pomůže k měření a řezání přímých hran. Čističem na okna, okna a rámy důkladně omyjeme. Do rozprašovače si dáte studenou vodu a 1-2 kapky jaru. Měkkým hadříkem budete vyhlazovat a lepící páska Vám pomůže k oddělení ochranné folie.

 

Přesný postup

Nejdříve je třeba určit přesný rozměr folie jakou budeme potřebovat. Změřte přesně skleněnou plochu v rámu. Těsnění nelze polepit proto udržujte vzdálenost od těsnění 2mm.

Folii řežte na čistém a hlavně hladkém povrchu, v případě že jsou na folii sklady nebo je folie zlomená, pokrčená už folii dokonale nevyhladíte.

Jedna ze zásadních věcí při lepení této folie je že se lepí za mokra, to znamená že se folii upevníme za pomocí vody. Tím že se folie lepí za mokra lze folii lehce opravit a lehce zabránit bublinkám pod folii.

Okno i rámy si tedy vyčistíme. Do rozprašovače si dáme studenou vodu a 1-2 kapky jaru. Okno opravdu pořádně navlhčíme aby nebylo jediné suché místo. Folie bude na okně plavat, nepůjde nalepit hned. Folii si hezky srovnáme k okrajům okna a kousek po kousku stěrkou uhlazujeme a vytlačujeme vodu ven. A jak správně vytlačovat vodu? První tah stěrkou bude směrem nahoru  ven, poté pokračujeme ven a shora dolů.

Rady a tipy

Abyste dobře odstranily ochrannou folii pomůže Vám lepící páska. Dejte kousek pásky do rohu na přední a zadní část a odtahujte pásky od sebe. Krásně se Vám ochranná folie odlepí od folie kterou budete nanášet.

Folii lepte na vnitřní stranu okna směrem do interiéru. Vnější teplota by měla mít 18-24 stupňů celsia, nemělo by zpříma svítit slunce a nemělo by být pod bodem mrazu.

Folie se nesmí zlomit ani pokrčit, když se to stane folii už nenalepíte bez toho aby to nešlo vidět.

Folii čistíme běžnými neabrazními prostředky, používejte měkký hadřík abyste folii nepoškrábala.

 1

.

.

.

.

.


Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2017 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.