Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Fototapety - Komar

Kolekce fototapet Komar ukazuje krásy přírody a otevírá okno do světa, ve svém vlastním domě. Fototapeta poskytuje jedinečný vizuální efekty pro interiery. Náměty fotografie jsou z přírody National Geographic, městských panoramat na futuristické 3D motivy.

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl

Samolepící fólie D-c-fix

Prodáváme samolepící fólie německého světoznámého výrobce samolepících tapet. Jedná se o nejkvalitnější značku samolepících fólii a tapet v Evropě.

Schuller Eh'klar - nářadí

Dlouhodobá obchodní strategie Schullerů se již více než 40 let formuje ve stylu „rodinného podniku". Transparentní prodejní filosofie oslovuje v obchodě obě spotřebitelské skupiny: jak hoby DIY, tak profesionály. Pečlivě zvolený sortiment zboží stojí především na následujících pilířích: dobrá cena a kvalita, což jsou při nákupu nejdůležitější kritéria v rozhodování našich zákazníků.

Tapety na zeď - Erismann

Tapety na zeď od předního světového výrobce Erismann & Cie již můžete koupit v České republice pod ochrannou známkou Erismann your style. Jsme oficiální zástupci a dovozci této značky tapet na zeď.


VIDEO - Návod na lepení samolepících fólií a tapet

Samolepící fólie a tapety jsou připraveny k použití. Lze je nalepit na všechny hladké, suché a bezprašné povrchy. Nejlepší je aplikovat jí při pokojové teplotě.

Před nalepením odstraňte drsné dřevěné povrchy. Omítka, křída nebo vápnem natřené povrchy by měly být před použitím fólie uhlazeny. K měření a stříhání použíjte měřící čtverce ( rastr ) na zadní straně fólie.

Když budete pokrývat větší plochy, stáhněte asi 10 cm rubové strany papíru a obnaženou fólii přiložte na určené místo. Potom odlepujte zadní stranu papíru jednou rukou, a druhou rukou uhlazujte fólii vždy od středu k okrajům. K tomu použíjte nejlépe měkký hadr. Jestliže při lepení pokřivíte fólii, stáhněte jí opatrně zpět bez napínání a znovu jí přilepte. Přelepování fólie může být prováděno pouze během aplikace, Protože po několika hodinách je již lepidlo na fólii zaschlé a počítá se stím, že je fólie pevně přilepená.

Když pokrýváte větší plochu několika pásy, počítejte na překrytí asi s 10 mm. Na okrajich nechte tapetu přesahovat asi 5 mm a odřízněte jí až když je lepení ukončeno. Když lepíte tapetu v rozích a na hranách, lechce jí přitlačujte s použitím žehličky ( na nejnižší teplotě ), nebo použíjte horkovzdušnou pistoli nebo fen.

Záhyby a vzduchové bubliny mohou být odstraněny lehkým vytlačením ve směru od středu k okrajům. Pokud vzniknou bubliny ( běžně se to nestává ), propíchněte jehlou a vytlačte vzduch ven. Samolepící fólie a tapety lze čistit mýdlovou vodou, jarem a běžnými čistícími prostředky.

Všechny samplepící fólie a tapety jsou plně omyvatelné a mohou přijít do přímého kontaktu s vodou.

Tip na závěr: Samolepící fólie a tapety sundáte beze zbytku mírným nahřátím celě plochy.

 

Video návod:

 

, . .

Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2017 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.