Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Fototapety - Komar

Kolekce fototapet Komar ukazuje krásy přírody a otevírá okno do světa, ve svém vlastním domě. Fototapeta poskytuje jedinečný vizuální efekty pro interiery. Náměty fotografie jsou z přírody National Geographic, městských panoramat na futuristické 3D motivy.

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl

Samolepící fólie D-c-fix

Prodáváme samolepící fólie německého světoznámého výrobce samolepících tapet. Jedná se o nejkvalitnější značku samolepících fólii a tapet v Evropě.

Schuller Eh'klar - nářadí

Dlouhodobá obchodní strategie Schullerů se již více než 40 let formuje ve stylu „rodinného podniku". Transparentní prodejní filosofie oslovuje v obchodě obě spotřebitelské skupiny: jak hoby DIY, tak profesionály. Pečlivě zvolený sortiment zboží stojí především na následujících pilířích: dobrá cena a kvalita, což jsou při nákupu nejdůležitější kritéria v rozhodování našich zákazníků.

Tapety na zeď - Erismann

Tapety na zeď od předního světového výrobce Erismann & Cie již můžete koupit v České republice pod ochrannou známkou Erismann your style. Jsme oficiální zástupci a dovozci této značky tapet na zeď.


VIDEO - Návod na lepení PVC panelů 3D

.

Návod na lepení PVC panelových obkladů

 

Co budeme potřebovat?

*nůž, nůžky

*pravítko, vodováha

*lepidlo

*malířskou pásku

*a samozdřejmě PVC panel

Potřeby pro tapetování najdete zde

Jak panely připravit

Přestože povrch na který chcete lepit panely není úplně rovný nevadí. Panely nerovnosti zakryjí. Aby lepidlo dobře přilnulo je třeba povrch pořádně očistit od mastnoty, prachu, nátěru,...Až budete panely lepit dejte si záležet na výškové linii panelů. Když budete lepit cihly nebo kameny je lepší panel rovně zastřihnout a druhý otočit o 180 stupňů kvůli návaznosti.

 

 

A jak teda budeme lepit?

Lepení panelů je velmi jednoduché, lepí se malinko přes sebe a to proto aby ve vlhkých místnostech jako je kuchyň nebo koupelna nezatékala voda pod panely. Lepidlo na panely se nanáší ze zadní strany tak jako je na obrázku. Po krajích víc lepidla a na ploše cik cak. PVC panely na zdi poté držíme asi 1 minutu. Abyste si ulehčily manipulaci a podobně je lepší zafixovat panely lepící malířskou páskou.

 

 .

. .

Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.