Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


VIDEO - Návod na lepení fototapet papír

NÁVOD NA LEPENÍ FOTOTAPET

Jak správně nalepit fototapetu?

Než začneme lepit fototapetu na zeď musíme se přesvědčit o tom že je stěna:

* čistá

*rovná

*suchá

*lehce savá

*pevná

Až zkontrolujeme povrch stěny, nesmíme zapomenout si fototapetu řádně zkontrolovat.Před samotným lepením je nutno všechny díly fototapety rozložit na zem a zkontrolovat, zda souhlasí návaznost vzoru, popř. zda nejsou na fototapetě jiné vady. Na obalu fototapety i v našich obchodních podmínkách máte upozornění že nelze reklamovat nalepené zboží, proto nepodceňujte tento krok.

Dalším velmi důležitým krokem při lepení je nanášení lepidla na papírovou fototapetu. Nejdůležitější je abyste nanášeli lepidlo vždycky jen na jeden díl fototapety. Provlhčit lepidlem nechte každý díl fototapety 3 minuty a tuto dobu provlhčení dodržujte u každého dílu. Na papírové fototapety nanášejte lepidlo velmi důkladně na okraje a hlavně rovnoměrně. A teď už jdeme na samotné lepení papírových fototapet.

Fototapetu na zeď lepíme raději od středu k okrajům a to protože málo která stěna je pravoúhlá. Na zeď načrtneme jemně tužkou svislou a vodorovnou čáru a to proto aby byl první díl fototapety nalepený co nejpřesněji.

Dejte si s prvním dílem fototapety při lepení opravdu záležet protože podle tohoto dílu budete lepit další díly fototapety. Díl papírové fototapety důkladně natřete lepidlem a na stěnu přiložte podle čar které jste si načrtli. Poté pořádně přitlačte a uhlaďte abyste vytlačili případné bubliny. Uhlazujte a vytlačujte od středu k okrajům. Stejně pokračujte u dalších dílů až bude fototapeta s cela nalepená. Při lepení i schnutí fototapety musí být v místnosti dodržena optimální teplota 20 °C.

  

.

Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.