Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Fototapety - Komar

Kolekce fototapet Komar ukazuje krásy přírody a otevírá okno do světa, ve svém vlastním domě. Fototapeta poskytuje jedinečný vizuální efekty pro interiery. Náměty fotografie jsou z přírody National Geographic, městských panoramat na futuristické 3D motivy.

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl

Samolepící fólie D-c-fix

Prodáváme samolepící fólie německého světoznámého výrobce samolepících tapet. Jedná se o nejkvalitnější značku samolepících fólii a tapet v Evropě.

Schuller Eh'klar - nářadí

Dlouhodobá obchodní strategie Schullerů se již více než 40 let formuje ve stylu „rodinného podniku". Transparentní prodejní filosofie oslovuje v obchodě obě spotřebitelské skupiny: jak hoby DIY, tak profesionály. Pečlivě zvolený sortiment zboží stojí především na následujících pilířích: dobrá cena a kvalita, což jsou při nákupu nejdůležitější kritéria v rozhodování našich zákazníků.

Tapety na zeď - Erismann

Tapety na zeď od předního světového výrobce Erismann & Cie již můžete koupit v České republice pod ochrannou známkou Erismann your style. Jsme oficiální zástupci a dovozci této značky tapet na zeď.


Velkoobchod

 


 Obchodní značky které zastupujeme v České republice a na Slovensku. Pokud máte prodejnu neváhejte a obraťte se na nás rádi Vám poskytneme velkoobchodní ceny. 

 

 

Erismann & Cie. GmbH Německo

Alkor Van Merksteijn Německo

Gekkofix

 

ALKOR GmbH Francie 

 

Friedola Německo

A&D Foils GmbH Rakousko

 

 


 

Velkoobchodní sklad je určen pro paletovou a kartonovou manipulaci se zbožím a nemá pevně stanovenou pracovní dobu proto je nutné kontakt ze skladníkem domluvit vždy dopředu.

Využijte naše skvělé velkoobchodní ceny a vyberte si ze širokého sortimentu zboží výrobce tapet na zeď Erismann,samolepících fólií a tapet výrobce Alkor Van Merksteijn a Friedola. Zboží dodáváme velkoobchodně internetovým i klasickým obchodům. Veškeré samolepící folie a tapety na zeď jsou u nás na skladě, proto jsme obvykle schopni vyřídit Vaši objednávku okamžitě.

 


 

Podmínky pro velkoobchodní odběry tapet výrobce Erismann a Van Marksteijn.

  • Dodání výpisu z Obchodního rejstříku nebo Živnostenského listu.

 

  • Doba dodání: zboží obdržíte následující pracovní den (při objednávce učiněné do 12 hod.).

 

  • Doprava: PPL přepravce. Poštovné činí 100 Kč a není účtováno při odběru nad 5 000 Kč.

 

  • Platby: zboží zasíláme na dobírku. Při dlouhodobější spolupráci se lze dohodnout na platbě fakturou se 14 denní splatností. Platba na fakturu se splatností je za podmínky vynikající platební morálky.

 

  • Ceny: aktuální ceník vám budeme zasílat pravidelně nebo na vyžádání emailem.

 


Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.