Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


Tapety na zeď Erismann neobsahují ftaláty

Ftaláty v tapetách na zeď

Ftaláty se používají hlavně jako změkčovadla do plastů a vinylu. Tyto ftaláty dodávají plastům a vinylům především měkkost a pružnost. Produkty měkčeného PVC se skládají až z 35 procent změkčovadel. Jelikož ftaláty v PVC a vinylu nejsou pevně vázány, uvolňují se trvale do ovzduší. Následně jsou vdechovány plícemi a dostávájí se do krve.

Negativní účinky na organismus

Ftaláty jak u dospělých tak i u dětí bez výjimky ohrožují funkce ledvin a jater, zvyšují riziko vzniku alergií, či astmatu. Snižují produkci mužského hormonu testosteronu a spermií. Dále u dospívajících způsobují atrofii mužských reprodukčních orgánů (varlat) čímž přímo narušují plodnost.
Nejrozšířenější z ftalátů je DEHP (di-2-etylhexyl ftalát), který je považován za reprodukčně a vývojově toxickou látku. Zvláště vysokým dávkám DEHP mohou být vystaveny děti na novorozeneckých jednotkách intenzivní péče.

Tapety na zeď Erismann a ftaláty

Tapety na zeď výrobce Erismann jsou pravidelně testovány nezávislým zkušebním institutem. Proto je možné každou rolku tapety označit početí kvality, která dokládá, že tapety na zeď značky Erismann neobsahují ftaláty.

Pečeť kterou naleznete na každé rolce tapety:

 

Zdroj: http://www.phthalate-free.de/

Chráníme životní prostředí.

Kontakty zde:


Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.