Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Fototapety - Komar

Kolekce fototapet Komar ukazuje krásy přírody a otevírá okno do světa, ve svém vlastním domě. Fototapeta poskytuje jedinečný vizuální efekty pro interiery. Náměty fotografie jsou z přírody National Geographic, městských panoramat na futuristické 3D motivy.

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl

Samolepící fólie D-c-fix

Prodáváme samolepící fólie německého světoznámého výrobce samolepících tapet. Jedná se o nejkvalitnější značku samolepících fólii a tapet v Evropě.

Schuller Eh'klar - nářadí

Dlouhodobá obchodní strategie Schullerů se již více než 40 let formuje ve stylu „rodinného podniku". Transparentní prodejní filosofie oslovuje v obchodě obě spotřebitelské skupiny: jak hoby DIY, tak profesionály. Pečlivě zvolený sortiment zboží stojí především na následujících pilířích: dobrá cena a kvalita, což jsou při nákupu nejdůležitější kritéria v rozhodování našich zákazníků.

Tapety na zeď - Erismann

Tapety na zeď od předního světového výrobce Erismann & Cie již můžete koupit v České republice pod ochrannou známkou Erismann your style. Jsme oficiální zástupci a dovozci této značky tapet na zeď.


B287038Kód:

Dovozce pro ČR E-shop24Výrobce:

Dovozce pro ČR E-shop24

24 měsíců Záruka:

sklademDostupnost:

199,- Běžná cena s DPH:

119,- Vaše cena s DPH:

Množství: Ks

Sprej MILITARY PAINT šedý, odstín RAL 7038, 400 ml

Antireflexní barva používaná jak pro kamufláž, tak pro obnovu vojenského vybavení. Má široké uplatnění v maskování lovu, ale především se používá k maskování zařízení ve velmi populárních hrách Milsim aSG.

MilSim (vojenská simulace) je termín určující simulace vojenských aktivit organizovaných civilisty jako forma rekreace v terénu. Nejběžnějšími způsoby milsimu v Polsku jsou rozšířené varianty lesních paintballových a airsoftových soutěží. Během hry se používají replikové zbraně, nejčastěji vzduchové měkké zbraně nebo (méně často) zbraně pro bolesti nebo LaserTag (zejména v zemích, kde zákon zakazuje používání airsoftových replik).
Nová řada barvy Military Paint splňuje očekávání nadšenců tohoto koníčka.

Díky speciálně vybraným barvám vojenské barvy budete profesionálně provádět maskování vojenského vybavení nebo dokonale ho obnovovat.

Vojenský kamuflážní systém MILITARY PAINT je 3 v 1:
1. antikorozní ochrana lakovaného povrchu
2. malovat v 11 nejoblíbenějších barvách
3. ochrana před vnějšími faktory


Poznámka. Kompatibilní se všemi nátěrovými systémy (alkydová, akrylová, nitro-kombinace) založená na vodě a na bázi rozpouštědel

Dokonalé lepidlo
Doba schnutí do 8 min
Nelepivá: 15-20 min; Úplné vytvrzení: 10-14 hodin
Kapacita 1,5-2 m² v závislosti na zemi s jednou aplikací
Matný povrch lakovaného povrchu
Nabídka: 11 základních barev vojenské kamufláže
Pro použití uvnitř i uvnitř
Kapacita 400 ml


Technické parametry :

šedá Barva:

400 ml Objem:

7038 RAL:

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.