Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Fototapety - Komar

Kolekce fototapet Komar ukazuje krásy přírody a otevírá okno do světa, ve svém vlastním domě. Fototapeta poskytuje jedinečný vizuální efekty pro interiery. Náměty fotografie jsou z přírody National Geographic, městských panoramat na futuristické 3D motivy.

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl

Samolepící fólie D-c-fix

Prodáváme samolepící fólie německého světoznámého výrobce samolepících tapet. Jedná se o nejkvalitnější značku samolepících fólii a tapet v Evropě.

Schuller Eh'klar - nářadí

Dlouhodobá obchodní strategie Schullerů se již více než 40 let formuje ve stylu „rodinného podniku". Transparentní prodejní filosofie oslovuje v obchodě obě spotřebitelské skupiny: jak hoby DIY, tak profesionály. Pečlivě zvolený sortiment zboží stojí především na následujících pilířích: dobrá cena a kvalita, což jsou při nákupu nejdůležitější kritéria v rozhodování našich zákazníků.

Tapety na zeď - Erismann

Tapety na zeď od předního světového výrobce Erismann & Cie již můžete koupit v České republice pod ochrannou známkou Erismann your style. Jsme oficiální zástupci a dovozci této značky tapet na zeď.


B14540Kód:

Dovozce pro ČR E-shop24Výrobce:

Dovozce pro ČR E-shop24

24 měsíců Záruka:

sklademDostupnost:

199,- Běžná cena s DPH:

129,- Vaše cena s DPH:

Množství: Ks

Sprej FLUOMARKER, odstín růžový, 500 ml

Profesionální marker pro zaměřování, stavebnictví a lesnictví. Ideální pro práci na povrchy: asfalt, dřevo, kov, beton, sklo, kámen. Ideální pro práci přímo v terénu v obtížných povětrnostních podmínkách.
Použití: ve stavebnictví a při výstavbě silnic a dálnic, vedení vysokého napětí, plynovodů a vodovodů a projekčních prací, geodetické jámy, archeologických nalezišť, skladů, pro označení nebezpečné práce související s architekturou zelených ploch pro práci v lesním hospodářství a řezání dřeva.

Nejlepší účinky při aplikaci při 15-25 ° C
360 ° tryska umožňuje použití v libovolné poloze
Ergonomická hlava
Velmi dobré pokrytí malovaného povrchu
Krátký čas schnutí: 10-15 min
Nelepivý: 20-30 min; Celkové vytvrzování: 18-24 h
Výkon 2,2-2,5 m² v závislosti na barvě a substrát s jednou aplikací
Odolnost proti povětrnostním vlivům
Nabídka v 8 nejoblíbenějších barvách
Pro použití v interiéru i exteriéru
Objem 500 ml


Technické parametry :

za jeden kus Cena:

růžový Barva:

500 ml Objem:

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.