Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


Samolepící tapety, poznáte které jsou kvalitní ?

Na našem E-shopu www.folie-tapety.cz naleznete samolepící tapety od největšího světového výrobce Alkor-Vénilia a d-c-fix. Nejedna se tedy o nějaké levné imitace které se objevují různě v prodeji.

   

 

Víte jak poznáte kvalitní samolepící fólie?

Každá samolepící fólie má z rubové strany rastr pod kterým se nachází lepidlo. Každý tento rastr je potištěn logem, metrem pro snadné odměřování a českým návodem na lepení samolepících fólíí který je doplněn ilustrační instruktáží.

  

Český návod.

Logo.

Metr pro snadné měření.

Celkový pohled na rastr.

Jedině kvalitní samolepící folie a tapety splní Vaše očekávání proto nakupujte tam kde máte jistotu, že koupíte skutečně kvalitu.

www.folie-tapety.cz


Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.