Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


Pi5Ka-54724278Kód:

E-shop24Výrobce:

E-shop24

24 měsíců Záruka:

Skladem 50 kusů a víceDostupnost:

30,- Běžná cena s DPH:

22,- Vaše cena s DPH:

Množství: Ks

Samolepící PVC dekorace na kachličky

Cena je uvedená za jeden kus.

Krásné, nápadité a za přijatelnou cenu, to jsou samolepící dekorace na kachličky. Tyto dekorace na kachličky jsou omyvatelné a snadno se udržují.

Lepení samolepících dekorací je taky velmi snadný, musíte mít však povrch důkladně očištěný a odmaštěný. Podklad pro lepení musí být hladký, rovný, suchý, a pevný.

Dejte Vaší kuchyni nebo koupelně nový kabátek. Je to levné, moderní a jednoduché oživení pro Vaše kachličky a Váš interiér.

Návod na lepení samolepících tapet je zde:

Pokud koupíte nad 1500,- Kč poštovné je ZDARMA. Jinak cenu poštovného naleznete zde:

Kontaktovat nás můžete zde:


Technické parametry :

za jeden kus Cena:

samolepící vinyl Materiál:

15 x 15 cm Rozměr:

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.