Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Fototapety - Komar

Kolekce fototapet Komar ukazuje krásy přírody a otevírá okno do světa, ve svém vlastním domě. Fototapeta poskytuje jedinečný vizuální efekty pro interiery. Náměty fotografie jsou z přírody National Geographic, městských panoramat na futuristické 3D motivy.

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl

Samolepící fólie D-c-fix

Prodáváme samolepící fólie německého světoznámého výrobce samolepících tapet. Jedná se o nejkvalitnější značku samolepících fólii a tapet v Evropě.

Schuller Eh'klar - nářadí

Dlouhodobá obchodní strategie Schullerů se již více než 40 let formuje ve stylu „rodinného podniku". Transparentní prodejní filosofie oslovuje v obchodě obě spotřebitelské skupiny: jak hoby DIY, tak profesionály. Pečlivě zvolený sortiment zboží stojí především na následujících pilířích: dobrá cena a kvalita, což jsou při nákupu nejdůležitější kritéria v rozhodování našich zákazníků.

Tapety na zeď - Erismann

Tapety na zeď od předního světového výrobce Erismann & Cie již můžete koupit v České republice pod ochrannou známkou Erismann your style. Jsme oficiální zástupci a dovozci této značky tapet na zeď.


4G889-13594dKód:

Alkor Merksteijn B.V. NěmeckoVýrobce:

Alkor Merksteijn B.V. Německo

24 měsíců Záruka:

Skladem více než 10 kusů.Dostupnost:

300,- Běžná cena s DPH:

141,- Vaše cena s DPH:

Množství: Ks

Renovace dveří s naší samolepící fólii je opravdu snadná

Uvedená cena renovační samolepící fólie je za jeden kus o rozměru - délka 2,1m x šířka 67,5 cm

Nebaví Vás počítat metry, nevadí spočítejte dveře.

Na jedny dveře pokud budete renovovat odoustraně potřebujete dva kusy samolepící fólie. Pokud renovujete jen jednu stranu tak Vám stačí jen jeden kus fólie. Není zvláštností použít metodu, kdy na každou stranu dveří použijeme jiný dekor samolepící renovační fólie tak aby dveře z každé strany dokonale zapadly do interiéru.

Se samolepicími fóliemi se vše zrenovuje, že interiér vypadá jak nový. Jsou cenově dostupným řešením při renovacích interiérů.

Samolepící fólie už dávno nejsou lacinou imitací. V mnohých případech si ani neuvědomujeme, kolik fólií je v interiéru Vašeho bytu. V průběhu času se staly tak věrné přírodě, že je od originálu téměř nerozeznáte. Efekty, které díky nim docílíte, Vás natolik okouzlí, že Vaše interierové zařízení dostane úplně nový rozměr a vzhled.

Rozměr určený speciálně k renovací dveří.

Německý výrobce :

Návod na lepení samole zde:

Pokud koupíte nad 1500,- Kč poštovné je ZDARMA. Jinak cenu poštovného naleznete zde:

Kontaktovat nás můžete zde:

 

 

 


Technické parametry :

za jeden kus Cena:

2,1 metrů - dveřní formát Délka:

samolepící vinyl Materiál:

jednobarevný Motiv:

světlostálá , omyvatelná Vlastnosti:

67,5 cm Šířka:

889 Číslo dekoru:

2,1m x 0,675m = dveřní formát Rozměr:

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.