Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


4D281-5451dKód:

d-c-fix ® Výrobce:

d-c-fix ®

24 měsíců Záruka:

Skladem Dostupnost:

450,- Běžná cena s DPH:

249,- Vaše cena s DPH:

Množství: Ks

Renovace dveří s naší samolepící fólii je opravdu snadná

Uvedená cena renovační samolepící fólie je za jeden kus o rozměru - délka 2,1m x šířka 90 cm

Nebaví Vás počítat metry, nevadí spočítejte dveře.

Na jedny dveře pokud budete renovovat odoustraně potřebujete dva kusy samolepící fólie. Pokud renovujete jen jednu stranu tak Vám stačí jen jeden kus fólie. Není zvláštností použít metodu, kdy na každou stranu dveří použijeme jiný dekor samolepící renovační fólie tak aby dveře z každé strany dokonale zapadly do interiéru.

Se samolepicími fóliemi se vše zrenovuje, že interiér vypadá jak nový. Jsou cenově dostupným řešením při renovacích interiérů.

Samolepící fólie už dávno nejsou lacinou imitací. V mnohých případech si ani neuvědomujeme, kolik fólií je v interiéru Vašeho bytu. V průběhu času se staly tak věrné přírodě, že je od originálu téměř nerozeznáte. Efekty, které díky nim docílíte, Vás natolik okouzlí, že Vaše interierové zařízení dostane úplně nový rozměr a vzhled.

Rozměr určený speciálně k renovací dveří.

Originální značka d-c-fix.

Návod na lepení samolepících tapet je zde:

Pokud koupíte nad 1500,- Kč poštovné je ZDARMA. Jinak cenu poštovného naleznete zde:

Kontaktovat nás můžete zde:


Technické parametry :

za jeden kus Cena:

2,1 metrů - dveřní formát Délka:

samolepící vinyl Materiál:

kůže Motiv:

světlostálá , omyvatelná Vlastnosti:

90 cm Šířka:

281 Číslo dekoru:

2,1m x 0,9m = dveřní formát Rozměr:

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.