Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Fototapety - Komar

Kolekce fototapet Komar ukazuje krásy přírody a otevírá okno do světa, ve svém vlastním domě. Fototapeta poskytuje jedinečný vizuální efekty pro interiery. Náměty fotografie jsou z přírody National Geographic, městských panoramat na futuristické 3D motivy.

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl

Samolepící fólie D-c-fix

Prodáváme samolepící fólie německého světoznámého výrobce samolepících tapet. Jedná se o nejkvalitnější značku samolepících fólii a tapet v Evropě.

Schuller Eh'klar - nářadí

Dlouhodobá obchodní strategie Schullerů se již více než 40 let formuje ve stylu „rodinného podniku". Transparentní prodejní filosofie oslovuje v obchodě obě spotřebitelské skupiny: jak hoby DIY, tak profesionály. Pečlivě zvolený sortiment zboží stojí především na následujících pilířích: dobrá cena a kvalita, což jsou při nákupu nejdůležitější kritéria v rozhodování našich zákazníků.

Tapety na zeď - Erismann

Tapety na zeď od předního světového výrobce Erismann & Cie již můžete koupit v České republice pod ochrannou známkou Erismann your style. Jsme oficiální zástupci a dovozci této značky tapet na zeď.


Poštovné ZDARMA

Žadné skryté poplatky ani dodatečné náklady. Vše jasně a stručně.

 


 

    

 


 

 

Česká republika

Objednávka do 1 500,- Kč s DPH Dobírkou 89,- Kč
Objednávka do 1 500,- Kč s DPH Předplatba 69,-Kč
Objednávka nad 1 500,- Kč s DPH DOPRAVA ZDARMA
Vyzvednuti na pobočce ZDARMA

Slovenská republika

Objednávka do 1 500,- Kč s DPH Dobírkou 6,- €
Objednávka do 1 500,- Kč s DPH Předplatba 5,- €
Objednávka nad 1 500,- Kč s DPH DOPRAVA ZDARMA

 

 

  • Řidič vás bude vždy v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti.


  • Zásilku vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě jednou následující pracovní den. Prosím zvažte i možnost doručení do místa kde pracujete, protože i toto je možnost doručení.

 

  • Pokud zvolíte předpltbu, po dokončení objednávky vám přijde bezprostředně e-mailem potvrzená objednávka kde najdete potřebné údaje k zaplacení na náš bankovní účet  2100 10 5351/2010. Variabilní symbol je vždy číslo objednávky, které najdete v zaslané příloze na váš e-mail. Dbejte na správně napsaný e-mail jinak potvrzená objednávka nepříjde.

 

  • Slovensko předplatba: Po objednávce vyčkejte. Přepočítáme objednávku na € podle aktuálního kurzu a obratem Vám jí zašleme. Následně můžete zaplatit na slovenský euro účet vaší národní měnou €  bez poplatků. Fio banka  2400199038 / 8330 .

 

  • V den kdy odesíláme zásilku obdržíte druhý e-mail kde obdržíte číslo zásilky / 11 číslic /  a následně můžete vaší zásilku sledovat kde se přesně pohybuje zde:

 

  • Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě. Příjemce zásilky je povinen při převzetí zásilky zkontrolovat, zda je obal neporušený a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Tato kontrola se netýká obsahu zásilky. Pokud jsou při přejímce zjištěny zjevné závady, je potřeba toto neprodleně oznámit řidiči a zapsat do přepravního listu.

 


 

Chcete ušetřit poštovné?

  • Navštivte naše stránky na adrese www.tapety-erismann.cz nebo www.e-shop24.cz a kupte si zde něco pěkného. Objednávka se sloučí a pokud koupíte dohromady nad 1500,- Kč nebudete platit poštovné, nebo pokud oba nákupy budou pod 1500,- Kč zaplatíte jen jedno poštovné.

 

Přejeme příjemný a ničím nerušený nákup.

Pavel a Věra Beťákovi

Kontakty


Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2017 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.