Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


WPD9648Kód:

AGF - DesignVýrobce:

AGF - Design

24 měsíců Záruka:

Skladem do týdneDostupnost:

499,- Běžná cena s DPH:

420,- Vaše cena s DPH:

Množství: Ks

 

 

Tapety dětské papírové Disney

Cena je za jednu roli tapety o rozměru 10,05m x 0,53m = 5,32m².

Kolekce dětských papírových tapet Disney. Nápadné jasné vzory tapety, živá, veselá a na barvy bohaté tapety vytvoří příjemný prostor pro Vaše děti. Tyto úžasné barevné dětské tapety je vhodná pro mladé nebo ty nejmladší děti.

Tapety na zeď papírové jsou vyrobeny z duplexového papíru. Papírové tapety na zeď jsou omyvatelné a stálobarevné. Jako každé tapety tvoří tepelnou a zvukovou izolaci.

Výrazně nižší cena ve srovnání s vinylovými a vliesovými tapetami.

Použití.

Papírové tapety na zeď jsou vhodné pro veškeré podklady, stěny, zdi, stropy atd., opatřené všemi druhy vnitřních omítek, sádrokartonem, na betonové panely, podkladové tapety, dřevotřískové desky apod.

Podklad.

Stěny místnosti pečlivě očistěte a upravte nerovnosti. Tyto papírové tapety lepíme vždy na rovný podklad. Pokud je podklad čistý, suchý, pevný a zbavený všech mastnot a nečistot, můžete přistoupit k lepení. Čerstvou omítku, sádrokarton a veškeré savé podklady nejprve opatřete penetrací, která podklad dokonale sjednotí.

Lepidlo je potřeba nanést jak na stěnu, tak i na tapetu

Papírové tapety potřebují před samotným lepením čas na provlhčení lepidlem cca 4 min.Tapety lepíme na stěnu zhora dolů. Hadříkem zlehka vytlačíme vzduchové bubliny od středu tapety směrem k okrajům.

Související zboží.

Na lepení je nutné použít speciální lepidlo na papírové tapety, naleznete je zde:


Technické parametry :

za jednu roli Cena:

100% papír Materiál:

10,05m x 0,53m = 5,32 metrů čtverečních Rozměr:

světlostálá Vlastnosti:Alternativní zboží
50,- s DPH
Samolepící fólie má uvedenou cenu za jeden metr šíře 45 cm. Samolepicí fólie je ideální k dekoraci a renovaci veškerých hladkých ploch.Dekor 898
171,- s DPH
Dekorace do dětského pokoje Disney zrcátko.Vyrobeno z akrylátového skla (netříštivého materiálu). Rozměr zrcátka šířka 15cm x výška 22cm

1 105,- s DPH
Dekorační závěsy v nejvyšší kvalitě, v mnoha provedeních, rozměrech a zastíněních.
246,- s DPH
Bordurou rozveselte dětem jejich pokojíček. Rozměry bordury: 14 cm šířka x 5 m délka

246,- s DPH
Bordurou rozveselte dětem jejich pokojíček. Rozměry bordury: 14 cm šířka x 5 m délka
349,- s DPH
Krásné Disney polštáře které rozzáří každý dětský pokoj a hlavně postýlku. Každá strana ma jíný motiv.

1 105,- s DPH
Dekorační závěsy v nejvyšší kvalitě, v mnoha provedeních, rozměrech a zastíněních.
420,- s DPH
Moderní a svěží vzory kolekce dětských tapet Disney která rozvíří fantazii a vytvoří příjemný prostor pro Vaše děti. O rozměru 0,53 x 10,05 m.

399,- s DPH
Moderní a svěží vzory kolekce dětských tapet Disney která rozvíří fantazii a vytvoří příjemný prostor pro Vaše děti. O rozměru 0,53 x 10,05 m.Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.