Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


S519424Kód:

E-shop24Výrobce:

E-shop24

24 měsíců Záruka:

Skladem 5 ks a víceDostupnost:

450,- Běžná cena s DPH:

350,- Vaše cena s DPH:

Množství: Ks

Lehce omyvatelný stěnový vinylový obklad

Vinylové tapety jsou tapety s 3D efektem.Tyto tapety vypadají jako opravdová originální kachlička, spáry jsou zapuštěny do tapety a tak vypadají velmi věrohodně.

Vlhkost v místnosti? Jak otapetovat koupelnu, kuchyň a podobně? Ptáte se? Máme odpověď....Vinylové tapety jsou lehce odolné vůči vlhkosti a vodě. Vinylové tapety se skládají s vinylu a celulózy. Díky tomuto jsou odolné vůči otěru a vlhkosti. Jedna z nejlepších vlastností u těchto vinylových tapet je lehká omyvatelnost. Vinylové tapety nemají problém ani z větší vlhkosti vzduchu v koupelně ale také v kuchyních protože vinylové tapety nepoškozuje ani pára z vaření . Vinylová tapeta je vlastně i částečnou izolací, pokryje drobné nerovnosti stěn, odřeniny, praskliny.

Vinylové tapety se i velmi snadno lepí. Nejvíc co potřebujete je preciznost, pečlivost a čistota. Trošku trpělivosti a šikovnosti. Takže jak budeme vinylovou tapetu lepit? Nastříhejte si tapetu po jednotlivých pruzích...Rozložte pruhy a natřete je lepidlem ale dostatečně. Lepidlo nechte chvilku působit cca 3 minuty., poté lepte pás po páse a vyhlazujte hadříkem nebo stěrkou s filcem. Lepidlo které vyteče opatrně utřete houbičkou nebo vlhkým hadříkem.

Rozměr tapety je 10,05 x 0,53m
Cena je uvedená za jednu rolku
Technické parametry :

hnědá , béžová Barva:

za jednu roli Cena:

vinyl , vinyl Materiál:

přírodní materiál Motiv:

10,05m x 0,53m = 5,32 metrů čtverečních Rozměr:

světlostálá , omyvatelná Vlastnosti:

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.