Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Fototapety - Komar

Kolekce fototapet Komar ukazuje krásy přírody a otevírá okno do světa, ve svém vlastním domě. Fototapeta poskytuje jedinečný vizuální efekty pro interiery. Náměty fotografie jsou z přírody National Geographic, městských panoramat na futuristické 3D motivy.

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl

Samolepící fólie D-c-fix

Prodáváme samolepící fólie německého světoznámého výrobce samolepících tapet. Jedná se o nejkvalitnější značku samolepících fólii a tapet v Evropě.

Schuller Eh'klar - nářadí

Dlouhodobá obchodní strategie Schullerů se již více než 40 let formuje ve stylu „rodinného podniku". Transparentní prodejní filosofie oslovuje v obchodě obě spotřebitelské skupiny: jak hoby DIY, tak profesionály. Pečlivě zvolený sortiment zboží stojí především na následujících pilířích: dobrá cena a kvalita, což jsou při nákupu nejdůležitější kritéria v rozhodování našich zákazníků.

Tapety na zeď - Erismann

Tapety na zeď od předního světového výrobce Erismann & Cie již můžete koupit v České republice pod ochrannou známkou Erismann your style. Jsme oficiální zástupci a dovozci této značky tapet na zeď.


Návod na lepení samolepících bordur

Nalepit samolepící borduru je celkem snadné. Vybrat tu nejkrásnější borduru která se Vám do místnosti bude hodit už je těžší. Nejtěžší je ale vůbec s lepením začít :-)

Nachystejte si pár věcí které budete hodit

* vodováha

*metr

*zalamovací nožík

*tuž

* stěrka na uhlazení bordury nebo čistý a měkký hadřík

TIP:- Speciální stěrkou borduru uhladíte precizněji. Doporučujeme ji použít. Najdete ji ZDE

Bordura se lepí ne čistý a hladký povrch s úvodního textu také víme že jsou bordury omyvatelné a tak je v neposlední řadě důležité vybrat si pro lepení bordury to pravé místo. Máte již vybráno? Tak jdeme lepit.

1) Začneme od stropu v případě že budeme chtít mít borduru nalepenou pod stropem, pokud ne tak začínáme od hrany dveří nebo okna a to tím že si odměříme požadovanou výšku v jaké budeme chtít mít samolepící borduru nalepenou.

2) Až budeme mít odměřenou výšku, načrtneme si tužkou jemnou linku po celém obvodu stěny aby jste borduru lepily rovně.

3) Máte načrtnutou linku? V tom případě si odměřte tolik bordury kolik budete potřebovat a pomocí úhelníku a odlamovacího nožíku kus bordury odřízněte.

4) Ze samolepící bordury stáhněte zhruba 10 cm ochranné folie.

5) Samolepící borduru přiložte na zeď k lince kterou jste si načrtly. Vemte si do druhé ruky stěrku nebo měkký hadřík a borduru ke zdi přitlačujte a uhlazujte.

6) Až budete mít tento kousek dobře uhlazený stahujte se samolepící bordury jednou rukou ochrannou folii a druhou rukou uhlazujte tak dlouho dokaď nebudete mít celou borduru nalepenou.

TIP Uhlazovali jste samolepící borduru pořádně ale přesto máte pod bordurou vzduchové bublinky? Nevadí. Špičkou s odlamovacího nožíku dírku propíchněte a bublinku vytlačte.


Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.