Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


Návod na lepení samolepících bordur

Nalepit samolepící borduru je celkem snadné. Vybrat tu nejkrásnější borduru která se Vám do místnosti bude hodit už je těžší. Nejtěžší je ale vůbec s lepením začít :-)

Nachystejte si pár věcí které budete hodit

* vodováha

*metr

*zalamovací nožík

*tuž

* stěrka na uhlazení bordury nebo čistý a měkký hadřík

TIP:- Speciální stěrkou borduru uhladíte precizněji. Doporučujeme ji použít. Najdete ji ZDE

Bordura se lepí ne čistý a hladký povrch s úvodního textu také víme že jsou bordury omyvatelné a tak je v neposlední řadě důležité vybrat si pro lepení bordury to pravé místo. Máte již vybráno? Tak jdeme lepit.

1) Začneme od stropu v případě že budeme chtít mít borduru nalepenou pod stropem, pokud ne tak začínáme od hrany dveří nebo okna a to tím že si odměříme požadovanou výšku v jaké budeme chtít mít samolepící borduru nalepenou.

2) Až budeme mít odměřenou výšku, načrtneme si tužkou jemnou linku po celém obvodu stěny aby jste borduru lepily rovně.

3) Máte načrtnutou linku? V tom případě si odměřte tolik bordury kolik budete potřebovat a pomocí úhelníku a odlamovacího nožíku kus bordury odřízněte.

4) Ze samolepící bordury stáhněte zhruba 10 cm ochranné folie.

5) Samolepící borduru přiložte na zeď k lince kterou jste si načrtly. Vemte si do druhé ruky stěrku nebo měkký hadřík a borduru ke zdi přitlačujte a uhlazujte.

6) Až budete mít tento kousek dobře uhlazený stahujte se samolepící bordury jednou rukou ochrannou folii a druhou rukou uhlazujte tak dlouho dokaď nebudete mít celou borduru nalepenou.

TIP Uhlazovali jste samolepící borduru pořádně ale přesto máte pod bordurou vzduchové bublinky? Nevadí. Špičkou s odlamovacího nožíku dírku propíchněte a bublinku vytlačte.


Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.