Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Facebook

Staňte se našímy fanoušky a budete vědět o všech novinkách, akcích a slevách na našem e-shopu stačí kliknout na to co se mi líbí.

.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Fototapety - Komar

Kolekce fototapet Komar ukazuje krásy přírody a otevírá okno do světa, ve svém vlastním domě. Fototapeta poskytuje jedinečný vizuální efekty pro interiery. Náměty fotografie jsou z přírody National Geographic, městských panoramat na futuristické 3D motivy.

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl

Samolepící fólie D-c-fix

Prodáváme samolepící fólie německého světoznámého výrobce samolepících tapet. Jedná se o nejkvalitnější značku samolepících fólii a tapet v Evropě.

Schuller Eh'klar - nářadí

Dlouhodobá obchodní strategie Schullerů se již více než 40 let formuje ve stylu „rodinného podniku". Transparentní prodejní filosofie oslovuje v obchodě obě spotřebitelské skupiny: jak hoby DIY, tak profesionály. Pečlivě zvolený sortiment zboží stojí především na následujících pilířích: dobrá cena a kvalita, což jsou při nákupu nejdůležitější kritéria v rozhodování našich zákazníků.

Tapety na zeď - Erismann

Tapety na zeď od předního světového výrobce Erismann & Cie již můžete koupit v České republice pod ochrannou známkou Erismann your style. Jsme oficiální zástupci a dovozci této značky tapet na zeď.


Návod na lepení protisluneční folie

NÁVOD NA LEPENÍ PROTISLUNEČNÍCH FOLII

Co budeme potřebovat?

* protisluneční folii

* hadřík

* rozprašovač

* tekuté mýdlo a voda

* nožík a stěrka je součástí balení

1.) Nejdůležitější je mít okno pořádně čisté. Odstraňte všechny nečistoty připevněné na skle. Veškeré přístroje které by mohly vířit prach vypněte. Okno nečistěte žádným ručníkem protože na skle zanechávají prach a nečistoty. Ideální teplota pro instalaci je 5-35 stupňů. Solární protisluneční folie se používají v interiéru.

2.) Jako první začneme měřením okna a folie. Folii umístěte na hladkou, čistou plochu  a nožíkem vyřízněte nejméně o 2-3 cm větší rozměr folie než je okno. Měřte důsledně a radši několikrát.

3.) Do rozprašovače si udělejte roztok v poměru 3ml tekutého mýdla na 1 litr vody. Tento roztok bude sloužit jako mazivo během aplikace. Okno postříkejte aby byla zajištěná hladkost při aplikaci.

4.) Zadní část folie má ochranný film který chrání suché lepidlo, tento film na oko nejde vidět proto si pomůžete lepící páskou. Na každou stranu folie pásku nalepte a odtahujte od sebe. Ochranný film se od folie oddělí. Poté nanášejte mýdlový roztok na zadní část folie. Pro tento krok je třeba druhé ruce.

5.) Umístěte vlhký povrch na čisté, mokré okno. Ujistěte se že s folii zacházíte opatrně aby se zabránilo záhybům a vráskám. Starosti s vodou a bublinkami si nedělejte, při procesu stěrkování je vyhladíte, záhyby se však snadno neodstraňují proto opatrně.

6.) Folii umístěnou na okně postříkejte roztokem aby se Vám dobře stěrkovalo. Stěrkujte asi 5cm pod horní hranou skleněné tabule a stěrkujte shora dolů pomocí krátkých pevných tahů s dostatečným tlakem abyste všechny vodní a vzduchové bublinky přesunuly směrem k okrajům. Po vyříznutí můžete vzduchové a vodní bublinky lehce vytlačit.

7.) Nožíkem ořízněte film o vzdálenosti 1-2mm od okenního skla. Folii znovu namočte a znovu stěrkujte  a vytlačujte všechny bublinky. Věnujte pozornost okrajům. A vlhkost? Použijte absorpční utěrku nebo látku, abyste osušily okraje folie při vytlačování vlhkosti.


Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2017 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.