Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


Hnn39558826Kód:

E-shop24Výrobce:

E-shop24

24 měsíců Záruka:

Skladem do 1-3týdnůDostupnost:

1 030,- Běžná cena s DPH:

730,- Vaše cena s DPH:

Množství: Ks

Nástěnné obrazové hodiny na skle

Jedinečnými a designovými doplňky pro bytovou dekoraci se staly vysoce elegantní a originální skleněné obrazové hodiny. Údržba takovýchto nástěnných hodin na skle je mnohem jednodušší než u klasických hodin tištěných na plátně a celkově působí mnohem atraktivněji, zvláště při různém druhu osvětlení (např.: LED, halogen atd.). Nástěnné hodiny, jsou vyrobeny z vysoce odolného kaleného skla. Nástěnné hodiny jsou opatřeny digitální grafikou. Kalené sklo je řezáno diamantovým trapézovým kotoučem, proto každá hrana je absolutně rovná.

Hodinový strojek QUARTZ s 3 ručičkami má plynulý chod, takže netikají a jsou absolutně tiché. Součástí balení je jedna tužková baterie AA - 1,5V, která má dostatek energie pro pohon nástěnných hodin.

K bezpečnému převozu nástěnných hodin používáme obal skládající se z plastových nárožníků, velmi tvrdého kartónu, bublinové folie, strečové folie a stahovacích pásů. Toto balení nástěnných hodin je velmi pevné a bezpečné.


Technické parametry :

Quartz Hodinový strojek:

sklo Materiál:

tužková baterie AA - 1,5V Napájení:

30 x 30cm Rozměr:

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.