Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Facebook

Staňte se našímy fanoušky a budete vědět o všech novinkách, akcích a slevách na našem e-shopu stačí kliknout na to co se mi líbí.

.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Fototapety - Komar

Kolekce fototapet Komar ukazuje krásy přírody a otevírá okno do světa, ve svém vlastním domě. Fototapeta poskytuje jedinečný vizuální efekty pro interiery. Náměty fotografie jsou z přírody National Geographic, městských panoramat na futuristické 3D motivy.

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl

Samolepící fólie D-c-fix

Prodáváme samolepící fólie německého světoznámého výrobce samolepících tapet. Jedná se o nejkvalitnější značku samolepících fólii a tapet v Evropě.

Schuller Eh'klar - nářadí

Dlouhodobá obchodní strategie Schullerů se již více než 40 let formuje ve stylu „rodinného podniku". Transparentní prodejní filosofie oslovuje v obchodě obě spotřebitelské skupiny: jak hoby DIY, tak profesionály. Pečlivě zvolený sortiment zboží stojí především na následujících pilířích: dobrá cena a kvalita, což jsou při nákupu nejdůležitější kritéria v rozhodování našich zákazníků.

Tapety na zeď - Erismann

Tapety na zeď od předního světového výrobce Erismann & Cie již můžete koupit v České republice pod ochrannou známkou Erismann your style. Jsme oficiální zástupci a dovozci této značky tapet na zeď.


Nářadí a pomůcky k tapetování a malování...

Nářadí a pomůcky k tapetování a malování...

Pomůcky k tapetování no, řeknu Vám že i já bych byla bez nich ztracená a nakonec jsem ještě zjistila že se pár věcí hodí mít normálně jako běžnou věc doma mezi nářadím. Odlamovací nožík není jen na řezání tapet a metr není jen na odměřování a měření folii, štětce nejsou jen na natírání tapet lepidlem, válečky nejsou jen na přitlačování tapet ke stěně a stěrky nejsou je na dokonalé nalepení samolepících folii. pomůcky k tapetování Vám pomohou dokonale nalepit vliesovou, papírovou nebo samolepící tapetu, folii.

Třídit dle:
Zobrazit:
 
Alkalické baterie AAA-R03 cena za 1 balení o 4 kusech. 1,5 V
Alkalické baterie AA-R6 cena za 1 balení o 4 kusech. 1,5 V
Hadra která čistí bez použití přípravku. Rozměr hadry na podlahu je 60 x 50 cm.
Houba na mytí o rozměru 13,5 x 6,5 cm. V balení 1 kus.
Houba na mytí o rozměru 8x5x2,5cm v balení 10 kusů.
Houba na mytí o rozměru 9 x 6 x 2,5 cm v balení 6 kusů.
Kartáč na tapety, umělé štětinky, plochy, k velkoplošnému přitlačení tapety o rozměru 23,5x6cm.
Kartáč na přitlačení tapety 36cm
 
Kartáč na tapety, krátký s otvorem v rukojeti, umělá, krítká štětina k přitlačení tapety o rozměru 36cm.
Lakovací sada MINI. Lakovací váleček 110mm, jemná špičková kvalita, vysoká hustotní pěna (55kg/m3) s vaničkou a držadlem, na syntetycké pryskyřicové laky, lazury a vovou ředitelné a akrylové barvy.
Magnetická vodováha, parádní pomocník přo měření o délce 30cm.
Třídit dle:
Zobrazit:
 
Nejprodávanější zboží...

Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2017 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.