Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Fototapety - Komar

Kolekce fototapet Komar ukazuje krásy přírody a otevírá okno do světa, ve svém vlastním domě. Fototapeta poskytuje jedinečný vizuální efekty pro interiery. Náměty fotografie jsou z přírody National Geographic, městských panoramat na futuristické 3D motivy.

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl

Samolepící fólie D-c-fix

Prodáváme samolepící fólie německého světoznámého výrobce samolepících tapet. Jedná se o nejkvalitnější značku samolepících fólii a tapet v Evropě.

Schuller Eh'klar - nářadí

Dlouhodobá obchodní strategie Schullerů se již více než 40 let formuje ve stylu „rodinného podniku". Transparentní prodejní filosofie oslovuje v obchodě obě spotřebitelské skupiny: jak hoby DIY, tak profesionály. Pečlivě zvolený sortiment zboží stojí především na následujících pilířích: dobrá cena a kvalita, což jsou při nákupu nejdůležitější kritéria v rozhodování našich zákazníků.

Tapety na zeď - Erismann

Tapety na zeď od předního světového výrobce Erismann & Cie již můžete koupit v České republice pod ochrannou známkou Erismann your style. Jsme oficiální zástupci a dovozci této značky tapet na zeď.


Nářadí a pomůcky k tapetování

Nářadí a pomůcky k tapetování

Pomůcky k tapetování no, řeknu Vám že i já bych byla bez nich ztracená a nakonec jsem ještě zjistila že se pár věcí hodí mít normálně jako běžnou věc doma mezi nářadím. Odlamovací nožík není jen na řezání tapet a metr není jen na odměřování a měření folii, štětce nejsou jen na natírání tapet lepidlem, válečky nejsou jen na přitlačování tapet ke stěně a stěrky nejsou je na dokonalé nalepení samolepících folii. pomůcky k tapetování Vám pomohou dokonale nalepit vliesovou, papírovou nebo samolepící tapetu, folii.

Třídit dle:
Zobrazit:
 
Aplikační pistole na barvy ve spreji
 
Profesionální aplikační pistole pro aerosolové spreje. Díky univerzálnímu uchycení je vhodná pro veškeré standardní sprejové barvy, maziva, lepidla apod. Umožňuje komfortní uchopení spouště a přesné dávkování. Struktura povrchu zabraňuje vyklouznutí.
Alkalické baterie AAA-R03 cena za 1 balení o 4 kusech. 1,5 V
Alkalické baterie AA-R6 cena za 1 balení o 4 kusech. 1,5 V
Filcové podložky 16 kusů 19 mm vhodné na nohy nábytku, židle, stoly....
Houba na úklid a čištění, velikost 16 x 11 x 5 cm
 
Houba je praktický pomocník do každé domácnost. Čistí, utírá, navlhčuje.
Houba na mytí o rozměru 13,5 x 6,5 cm. V balení 1 kus.
Houba na mytí o rozměru 8x5x2,5cm v balení 10 kusů.
Houba na mytí o rozměru 9 x 6 x 2,5 cm v balení 6 kusů.
Izolační černá páska má odolnou konstrukcí. Nosná vrstva pásky je plastifikované PVC, lepicí vrstvu tvoří syntetický kaučuk. Teplotní odolnost je do +90 stupňů.
Sada izolačních pásek. V sadě najdeme 5 barevných izolačních pásek. Šířka jedné pásky je 17mm a délka 2 m.
Třídit dle:
Zobrazit:
 
Nejprodávanější zboží...

Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.