Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


M1227Kód:

E-shop24Výrobce:

E-shop24

24 měsíců Záruka:

Skladem do 2-3týdnůDostupnost:

1 399,- Běžná cena s DPH:

1 099,- Vaše cena s DPH:

Množství: Ks

Magnetická folie na lednici

Magnetické folie jsou NOVINKOU na našem e-shopu a na našem trhu. Magnety máme ve dvou rozměrech a to 60x120 cm a 60x180cm. Magnetické folie se dají nalepit i na jiné předměty, spotřebiče. STAČÍ NÁM NAPSAT DANÝ ROZMĚR A MY VÁM RÁDI PŘEPOČÍTÁME CENU. MAXIMÁLNÍ VELKOST MAGNETU MŮŽE BÝT 60x195CM. Zboží vyrobené na zakázku v jiném rozměru nelze vrátit.

Magnetické folie mají velmi kvalitní tisk a proto barvy na magnetu vydrží mnoho let. No a jelikož je to magnet dá se přemisťovat a sundávat. A jak na vyměření daného povrchu aby magnet seděl jak má?

Změříme plochu ledničky nebo jiného spotřebiče, nezohledňujeme panty ani mezery. MAXIMÁLNÍ VELKOST MAGNETU  MŮŽE BÝT 60x195CM.

Co se týče úchytů, LCD displejů dají se vyřezat otvory, návod naleznete v každém balení.  

 
Technické parametry :

za jeden kus Cena:

120cm Délka:

magnet Materiál:

60cm  Šířka:

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.