Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


Lepidla, Tmely, Penetrace

Lepidla, Tmely, Penetrace

Třídit dle:
Zobrazit:
 
Lepidlo na bordury, disperzní speciální lepidlo, protiplísňová přísada, 200g
 
Speciální disperzní lepidlo s protiplísňovou přísadou na bordury pro vodovzdorné lepení bordur. 200g. Lepidlo je vybaveno aplikátorem pro snadné lepení bez použití štětce.
Lepidlo na jednu rolku tapety 40g mini
 
Speciální lepidlo 40g na papírové, vinylové a vliesové tapety. Je rychlorozpustné a má vydatnost na jednu rolku tapety, to je 5 metrů čtverečních.
Lepidlo na tapety a fototapety s metylcelulozou, extra silné. Lepidlo je možné použít i na papírové a vinylové tapety.
Speciální rychlorozpustné lepidlo na vliesové tapety. Lepidlo je připravené k použití za 3 minuty.
Lepidlo na vliesové tapety 300g super profesionál
 
Lepidlo na vliesové tapety PROFESIONAL. Připravené k tapetování za 3 minuty. Lepidlo na tapety pro ty, co žádají nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu.
Lepidlo ve spreji vhodné na sklo, kovy, pěny, plasty, guma, plsti, papír,dřevo, kůže, plasty a podobně.
TYTAN PROFESSIONAL je kvalitní značka která nabízí širokou nabídku produktů pro různé účely.
TYTAN PROFESSIONAL je kvalitní lepidlo na 3D panely a také pro jiné různé účely. Šrouby v tubě, transparentní. Jedno lepidlo vystačí cca na 8 velkých panelů, cca 4 metry čtvereční.
Třídit dle:
Zobrazit:
 

Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.