Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


Jak renovovat interier II.

Začněte v kuchyni

Podle sladění kuchyně si můžete barevně zařádit. Proč nemít třeba žlutou lednici nebo tmavě modrou mikrovlnku? Nejjednodušší i pro ty, kdo nevěří svému kreslířskému talentu, je použití tapety. Pod růžovým mramorem nebo rozkvetlou loukou na tapetě se spotřebiče rozveselí. Pro ještě větší efekt se dají aplikovat tapety, které ve tmě svítí, fototapeta, která svým vzorem rozšiřuje prostor nebo má vzor ozdobných kachlů. Ale pozor, je důležité, aby to byla tapeta omyvatelná. A také nezapomeňte na magnety pro vzkazy, výstavu obrázků a fotek. Je to o hodně praktičtější než poznámkami plochu polepovat a tím ničit.


 A co třeba taková pračka?

Věřte, že barevně sladěný (s obkladem koupelny) přehoz z ní udělá v době, kdy právě neperete, příjemný doplněk. A navíc ji i chrání.Skříň je umělecká plochaUrčitě uvítáte nábytek po babičce, i když už má něco za sebou a nevypadá moc zachovale. I z takové skříně můžete udělat mistrovský kousek. Kromě laku (akrylát nebo lazura) a správně vybrané tapety (u skříní se krásně vyjímají textilní, které v kuchyni neriskujeme) je tu možné uplatnit i další nápady.


A co dveře a skříně

Na dveře skříně se dají připevnit zrcadla a orámovat je pruhy tapet, zkušenější řemeslník dovede připevnit i svícny, které vyčnívají do prostoru. Na chalupě se dají skříně ozvláštnit kusy pletiva nataženými místo zrcadel nebo připevněním slaměné či bambusové rohože.
Skříň je umělecká plochaUrčitě uvítáte nábytek po babičce, i když už má něco za sebou a nevypadá moc zachovale. I z takové skříně můžete udělat mistrovský kousek. Kromě laku (akrylát nebo lazura) a správně vybrané tapety (u skříní se krásně vyjímají textilní, které v kuchyni neriskujeme) je tu možné uplatnit i další nápady.
Na dveře skříně se dají připevnit zrcadla a orámovat je pruhy tapet, zkušenější řemeslník dovede připevnit i svícny, které vyčnívají do prostoru. Na chalupě se dají skříně ozvláštnit kusy pletiva nataženými místo zrcadel nebo připevněním slaměné či bambusové rohože.
U skříně s velkými dveřmi na ně můžete aplikovat zvětšeninu fotky nebo reprodukci obrazu, která přetřená lakem bude působit jako skutečná. Originální bude i závěs, hustá nebo háčkovaná záclona upevněná na dveřích skříně na tyčkách, jako to mívaly naše babičky v kredenci.
Kdo si více troufá, může na dveře nalepit mozaiku z dlaždiček nebo střepů. Jedna známá výtvarnice měla takovou vzpomínkovou skříň. Vždycky, když její manžel cholerik rozbil nějaký porcelán, vylepila střepy na skříň. Byla nádherně pestrá!
Chce to jenom trochu odvahy a nebát se změny. Až uvidíte své první domácí výtvarné dílko, určitě budete mít příjemný pocit. Výhoda je i to, že když se nepovede napoprvé, případný omyl skryje další vrstva materiálu.


Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.