Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


Jak renovovat interier I.

Chytré triky, jak snadno a levně zútulnit váš byt.

Stačí jen několik málo triků a vaše obyvací pokoje dostanou nového ducha. Když bude váš byt útulnější, sychravé dny připadat příjemnější. Změna interieru je příležitostí k tomu jak si ozvláštnit život a udělat důležité změny. V bytě který vás nudí  a není pro vás útulným místem se nebudete asi cítit moc příjemně.

Pro většinu lidí je útulný byt základem pohody a téměř životní potřebou. Úklid, rekonstrukce nebo jakékoli kroky vedoucí k útulnějšímu bydlení je pro lidi součástí duševní hygieny.

Nemusi se přitom jednat nutně o velké investice, nebo o nákladný projekt drahého architekta. Nejdříve je nutné pro změnu uvolnit místo. Zbavte se proto všech nefunkčních a nepotřebných věcí. Dekorace volte v teplých tónech a to meruňkovou, šípkově červenou a žlutou.

Můžete začít s výzdobou stěn. Dokonale postači Samolepící dekorace. Nástěnné samolepící dekorace si můžete poskládat z jednotlivých dílů podle sebe. Samolepící dekorace jsou znovu nalepitelné, proto nemusíte mít strach, že se vám jejích lepení nepodaří.

Aby byla změna opravdu radostí, můžete změnit rozmístění nábytku. Odřenou skříň polepte samolepící tapetou a skříň bude jako nová. Renovovat samolepící tapetou můžete prakticky cokoli.Samolepící tapeta, nebo se jí také říka samolepící fólie vám poslouží k tomu, že sladíte celou místnost do určitého barevného tónu. Vše potřebné najdete na e-shopu www.folie-tapety.cz.


Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.