Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


Garance nejnižší ceny

Podmínky akce „Garance nejnižší ceny“

  • Pokud zjistíte, že námi nabízené zboží nabízí konkurence za cenu nižší, a upozorníte nás na to, nabídneme Vám cenu o 2% nižší než je nabídka konkurence.
  • Na případný cenový rozdíl je možné poukázat písemně na náš e-mail. Je třeba uvést, Vámi poptávaný výrobek, cenu konkurence, kontakt na konkurenčního obchodníka (adresu internetového, nebo kamenného obchodu a telefonní číslo).
  • Po ověření Vás budeme zpravidla do 24 hodin kontaktovat.
  • Garanci nejvýhodnější ceny je možné uplatnit před vlastním nákupem. Naše Garance nejvýhodnější ceny Vám zaručuje, že na vámi zakupované zboží od nás vždy obdržíte tu nejvýhodnější cenu na trhu. Ceny nabídnuté v rámci Garance nejvýhodnější ceny jsou konečné a nevztahují se na ně další slevy či skonta.
Podmínky akce "Garance nejlepší ceny":
  • Zboží musí nabízet maloobchod, maloobchodní řetězec, nebo jakýkoliv internetový obchod se sídlem v České republice.
  • Zboží musí mít stejné vlastnosti (značku, barvu, velikost…) musí být stejné kvality a dodací lhůta musí být srovnatelná s naší dodací lhůtou.
  • Do ceny zboží musí být započteny i další souvisejících poplatky stejně jako v našem internetovém obchodu ( poštovné, balné, ... ).
  • Nevztahuje se na zboží na něž jsou uplatněny speciální cenové akce a nabídky ( výprodej, snížená záruka, bazarové zboží, podmínka velkého odběru, zboží v akci, ... ).
  • Zboží je určeno jen koncovému zákazníkovi.
  • Vyhrazujeme si právo posouzení věrohodnosti uvedeného odkazu Vyhrazujeme si právo odmítnout Vámi uvedený odkaz bez udání důvodu.

Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.