Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


SL1223Kód:

E-shop24Výrobce:

E-shop24

24 měsíců Záruka:

Skladem do 2-3týdnůDostupnost:

899,- Běžná cena s DPH:

584,- Vaše cena s DPH:

Množství: Ks

Fototapeta samolepící na lednice

Zboží vyrobené na zakázku v jiných rozměrech nelze vrátit. Do poznámek nám napište zda chcete samolepku v matu nebo lesku.

Fototapeta samolepící na lednici je zajímavou alternativou k přeměně každého interiéru. Fototapeta je vyrobena z kvalitní PVC laminované fólie která je protiskluzová a je odolná proti oděrům. Je tak funkčním doplňkem tak i ozdobou Vašeho interiéru. Spodní vrstvu fototapety pokrývá nanesené lepidlo. Fototapety se aplikují na čistý, suchý a hladký nesavý povrch.

Samolepící fototapety se dají nalepit i na jiné předměty, spotřebiče. STAČÍ NÁM NAPSAT DANÝ ROZMĚR A MY VÁM RÁDI PŘEPOČÍTÁME CENU.

Změříme plochu ledničky nebo jiného spotřebiče povrchu, nezohledňujte panty ani mezery. Věřte že Vaše lednička prokoukne a budete se do ní rádi vracet.


Lepí se na hladký, nesavý povrch. Na vyhlazení doporučujeme měkkou tapetovací stěrku.


Technické parametry :

za jeden kus Cena:

120cm Délka:

samolepící vinyl Materiál:

65cm Šířka:

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.