Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl


5K8-937Kód:

Komar®Výrobce:

Komar®

24 měsíců Záruka:

Skladem poslední 2 kusyDostupnost:

1 249,- Běžná cena s DPH:

850,- Vaše cena s DPH:

Množství: Ks

Fototapeta osmidílmá

Fototapety jsou moderní a jedinečné interiérové dekorace. totapety opticky místnost zvětšují a zútulňují.Fototapeta se stane zcela dominantním prvkem v místnosti. Fototapety nalezly své uplatnění nejen v bytech či rodinných domech, ale ve velké míře také v kancelářích, restauracích a relaxačních střediscích.

Rozměry tapety: šířka 368 x výška 254 cm

Lepidlo je součástí balení.

Výrobce dodává lepidlo jako součást balení v objemu 60 gramů k jednodílným a dvojdílným fototapetám. Lepidlo se ředí v 1,5 litrů vody.
Pokud podklad bude více sát vodu, nemusí lepidlo které je součásti balení stačit k nalepení fototapety. Proto doporučujeme zakoupit kvalitní a levné lepidlo zde:Technické parametry :

osmidílná fototapeta Díly fototapet:

100% papír Materiál:

na zeď Použití fototapety:

světlostálá , omyvatelná Vlastnosti:

bez přesahu  Způsob lepení:

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.