Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
.Heureka

Podívejte se jak nás hodnotí zákazníci na portálu HEUREKA - "Ověřený zákazník". Budeme rádi, když také napíšete, jaké máte zkušenosti.

Facebook

Navštivte naše stránky na facebooku. Nabízíme samolepicí fólie, tapety, fototapety, 3D tapety a další. Najdete u nás obrovský výběr, se kterým Vám rádi poradíme. Dodáváme také fólie na renovace dveří, samolepky na zeď, fototapety a další bytové doplňky

Fototapety - Komar

Kolekce fototapet Komar ukazuje krásy přírody a otevírá okno do světa, ve svém vlastním domě. Fototapeta poskytuje jedinečný vizuální efekty pro interiery. Náměty fotografie jsou z přírody National Geographic, městských panoramat na futuristické 3D motivy.

Renovace dveří

Renovace dveří s naší renovační fólií je snadná. S naší speciální renovační fólii to zvládne opravdu každý. Dveře které jsou potaženy samolepící renovační fólií má nový design. Zrenovované dveře mohou přijít do přímého kontaktu s vodou. Naše renovační fólie má v sobě také ražbu dřeva proto po renovaci dveří je výsledek neroznatelný od nových dveří. Pokud objednáte samolepící folii na více dveří zaručujeme, že dostanete vždy násobky metráže 2,1metrů aby Vám samolepící folie na renovaci dveří vyšl

Samolepící fólie D-c-fix

Prodáváme samolepící fólie německého světoznámého výrobce samolepících tapet. Jedná se o nejkvalitnější značku samolepících fólii a tapet v Evropě.

Schuller Eh'klar - nářadí

Dlouhodobá obchodní strategie Schullerů se již více než 40 let formuje ve stylu „rodinného podniku". Transparentní prodejní filosofie oslovuje v obchodě obě spotřebitelské skupiny: jak hoby DIY, tak profesionály. Pečlivě zvolený sortiment zboží stojí především na následujících pilířích: dobrá cena a kvalita, což jsou při nákupu nejdůležitější kritéria v rozhodování našich zákazníků.

Tapety na zeď - Erismann

Tapety na zeď od předního světového výrobce Erismann & Cie již můžete koupit v České republice pod ochrannou známkou Erismann your style. Jsme oficiální zástupci a dovozci této značky tapet na zeď.


Barvy ve spreji profesional - Color Deco

Barvy ve spreji profesional - Color Deco

 

Barvy ve spreji, oficiální zastoupení nové značky barev pro Českou republiku.

Hledáme prodejce barev ve spreji po celé České republice !!!

Barvy ve spreji jsou jíž skladem. Pokud objednáte barvy ve spreji, ihned je zasíláme.

Hledání dle parametrů
Barva
Objem
Povrch
RAL

Třídit dle:
Zobrazit:
 
Fólie ve spreji obsah 400 ml. Bílý odstín RAL 9010.
Fólie ve spreji obsah 400 ml. Černý odstín RAL 9005.
Fólie ve spreji obsah 400 ml. Červený odstín RAL 3000.
Fólie ve spreji obsah 400 ml. Hliníkový odstín RAL 9006.
Fólie ve spreji obsah 400 ml. Modrý odstín RAL 5005.
Fólie ve spreji obsah 400 ml. Oranžový odstín RAL 2004.
Fólie ve spreji obsah 400 ml. Transparentní RAL 0000.
Fólie ve spreji obsah 400 ml. Zelený odstín RAL 6018.
Fólie ve spreji obsah 400 ml. Zlatý odstín RAL 0000.
Fólie ve spreji PLASTI SKIN 400ml, Žlutý matný, Ral 1023
 
Fólie ve spreji obsah 400 ml. Žlutý odstín RAL 1023.
Třídit dle:
Zobrazit:
 
Nejprodávanější zboží...

Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2018 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.