Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
Facebook

Staňte se našímy fanoušky a budete vědět o všech novinkách, akcích a slevách na našem e-shopu stačí kliknout na to co se mi líbí.


Zatmavovací fólie okenní samolepící

Zatmavovací fólie okenní samolepící

Samolepící zatmavovací fólie na skla jsou velmi rozšířené. Často jsou samolepící fólie tónovací používány na okna aut, jsou ve čtyřech odstínech a jejích cena je velmi příznivá. Na trhu a na našem e-shopu nemáme jen fólie tónovací, najdete zde fólie zrcadlové zatmavovací nebo Adhesivní tónovací fólie na sklo. Vyberte si zde tu Vaši a pro Vás nejlepší zatmavovací fólii na sklo. Zde se můžete podívat také na transparentní fólie na sklo.

 

 

Adhesivní tónovací fólie má UV ochranu až 90%, propustnost světla je maximálně 25% a tepelné záření snižuje o 50%. Fólie tónovací zrcadlová je se zrcadlovým efektem a z druhé strany je zatmavená a průhledná, říká se ji také špion fólie to s toho důvodu že Vy vidíte ven avšak lidé venku vidí sebe díky zrcadlovému efektu a nevidí Vás. Fólie tónovací na sklo je klasická folie která zatmaví každé sklo na intenzitu Vámi zvolenou, vybrat si můžete ve více odstínech.

1 2 Další strana ...
Jdi na:
Třídit dle:
Zobrazit:
 
Samolepící fólie zrcadlová je z jedné strany pokovovaná se zrcadlovým efektem a z druhé strany je průhledná a zatmavená. Cena je za jeden kus o rozměru 50 x 300 cm. Set obsahuje nožík a stěrku.
Samolepící fólie zrcadlová je z jedné strany pokovovaná se zrcadlovým efektem a z druhé strany je průhledná a zatmavená. Cena je za jeden kus o rozměru 75 x 300 cm. Set obsahuje nožík a stěrku.
Samolepící fólie zrcadlová zlatá je z jedné strany pokovovaná se zrcadlovým efektem a z druhé strany je průhledná a zatmavená. Cena je za jeden kus o rozměru 75 x 300 cm. Set obsahuje nožík a stěrku.
Zabraňuje nežádoucím pohledům z venku, vhodná na prosklené dveře a okna, UV ochrana 99%, odolná proti poškrábání.rozměr 45 x 100 cm.
Zabraňuje nežádoucím pohledům z venku, vhodná na prosklené dveře a okna, UV ochrana 99%, odolná proti poškrábání.rozměr 67,5 x 150 cm.
Samolepící fólie tónovací je vhodná na sklo, okna v interiéru nebo na okna aut. Samolepící fólie má propustnost 15%. Cena samolepící fólie tónovací je za jeden kus o rozměru 50 x 300 cm.
Samolepící fólie tónovací je vhodná na sklo, okna v interiéru nebo na okna aut. Samolepící fólie má propustnost 15%. Cena samolepící fólie tónovací je za jeden kus o rozměru 75 x 300 cm.
Samolepící fólie tónovací je vhodná na sklo, okna v interiéru nebo na okna aut. Samolepící fólie má propustnost 25%. Cena samolepící fólie tónovací je za jeden kus o rozměru 50 x 300 cm.
Samolepící fólie tónovací je vhodná na sklo, okna v interiéru nebo na okna aut. Samolepící fólie má propustnost 25%. Cena samolepící fólie tónovací je za jeden kus o rozměru 75 x 300 cm.
Samolepící fólie tónovací je vhodná na sklo, okna v interiéru nebo na okna aut. Samolepící fólie má propustnost světla 40%. Cena samolepící fólie tónovací je za jeden kus o rozměru 50 x 300 cm.
1 2 Další strana ...
Jdi na:
Třídit dle:
Zobrazit:
 
Nejprodávanější zboží...

Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2017 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®