Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
Facebook

Staňte se našímy fanoušky a budete vědět o všech novinkách, akcích a slevách na našem e-shopu stačí kliknout na to co se mi líbí.


Návod na lepení samolepících fólií a tapet

Samolepící fólie a tapety jsou připraveny k použití. Lze je nalepit na všechny hladké, suché a bezprašné povrchy. Nejlepší je aplikovat jí při pokojové teplotě.

Před nalepením odstraňte drsné dřevěné povrchy. Omítka, křída nebo vápnem natřené povrchy by měly být před použitím fólie uhlazeny. K měření a stříhání použíjte měřící čtverce ( rastr ) na zadní straně fólie.

Když budete pokrývat větší plochy, stáhněte asi 10 cm rubové strany papíru a obnaženou fólii přiložte na určené místo. Potom odlepujte zadní stranu papíru jednou rukou, a druhou rukou uhlazujte fólii vždy od středu k okrajům. K tomu použíjte nejlépe měkký hadr. Jestliže při lepení pokřivíte fólii, stáhněte jí opatrně zpět bez napínání a znovu jí přilepte. Přelepování fólie může být prováděno pouze během aplikace, Protože po několika hodinách je již lepidlo na fólii zaschlé a počítá se stím, že je fólie pevně přilepená.

Když pokrýváte větší plochu několika pásy, počítejte na překrytí asi s 10 mm. Na okrajich nechte tapetu přesahovat asi 5 mm a odřízněte jí až když je lepení ukončeno. Když lepíte tapetu v rozích a na hranách, lechce jí přitlačujte s použitím žehličky ( na nejnižší teplotě ), nebo použíjte horkovzdušnou pistoli nebo fen.

Záhyby a vzduchové bubliny mohou být odstraněny lehkým vytlačením ve směru od středu k okrajům. Pokud vzniknou bubliny ( běžně se to nestává ), propíchněte jehlou a vytlačte vzduch ven. Samolepící fólie a tapety lze čistit mýdlovou vodou, jarem a běžnými čistícími prostředky.

Všechny samplepící fólie a tapety jsou plně omyvatelné a mohou přijít do přímého kontaktu s vodou.

Tip na závěr: Samolepící fólie a tapety sundáte beze zbytku mírným nahřátím celě plochy.


Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2017 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®