Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
Facebook

Staňte se našímy fanoušky a budete vědět o všech novinkách, akcích a slevách na našem e-shopu stačí kliknout na to co se mi líbí.


Návod na lepení samolepících bordur

Nalepit samolepící borduru je celkem snadné. Vybrat tu nejkrásnější borduru která se Vám do místnosti bude hodit už je těžší. Nejtěžší je ale vůbec s lepením začít :-)

Nachystejte si pár věcí které budete hodit

* vodováha

*metr

*zalamovací nožík

*tuž

* stěrka na uhlazení bordury nebo čistý a měkký hadřík

TIP:- Speciální stěrkou borduru uhladíte precizněji. Doporučujeme ji použít. Najdete ji ZDE

Bordura se lepí ne čistý a hladký povrch s úvodního textu také víme že jsou bordury omyvatelné a tak je v neposlední řadě důležité vybrat si pro lepení bordury to pravé místo. Máte již vybráno? Tak jdeme lepit.

1) Začneme od stropu v případě že budeme chtít mít borduru nalepenou pod stropem, pokud ne tak začínáme od hrany dveří nebo okna a to tím že si odměříme požadovanou výšku v jaké budeme chtít mít samolepící borduru nalepenou.

2) Až budeme mít odměřenou výšku, načrtneme si tužkou jemnou linku po celém obvodu stěny aby jste borduru lepily rovně.

3) Máte načrtnutou linku? V tom případě si odměřte tolik bordury kolik budete potřebovat a pomocí úhelníku a odlamovacího nožíku kus bordury odřízněte.

4) Ze samolepící bordury stáhněte zhruba 10 cm ochranné folie.

5) Samolepící borduru přiložte na zeď k lince kterou jste si načrtly. Vemte si do druhé ruky stěrku nebo měkký hadřík a borduru ke zdi přitlačujte a uhlazujte.

6) Až budete mít tento kousek dobře uhlazený stahujte se samolepící bordury jednou rukou ochrannou folii a druhou rukou uhlazujte tak dlouho dokaď nebudete mít celou borduru nalepenou.

TIP Uhlazovali jste samolepící borduru pořádně ale přesto máte pod bordurou vzduchové bublinky? Nevadí. Špičkou s odlamovacího nožíku dírku propíchněte a bublinku vytlačte.


Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2017 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®