Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
Facebook

Staňte se našímy fanoušky a budete vědět o všech novinkách, akcích a slevách na našem e-shopu stačí kliknout na to co se mi líbí.


Návod na lepení fototapet.

NÁVOD NA LEPENÍ FOTOTAPET

Jak správně nalepit fototapetu?

Než začneme lepit fototapetu na zeď musíme se přesvědčit o tom že je stěna:

* čistá

*rovná

*suchá

*lehce savá

*pevná

Až zkontrolujeme povrch stěny, nesmíme zapomenout si fototapetu řádně zkontrolovat.Před samotným lepením je nutno všechny díly fototapety rozložit na zem a zkontrolovat, zda souhlasí návaznost vzoru, popř. zda nejsou na fototapetě jiné vady. Na obalu fototapety i v našich obchodních podmínkách máte upozornění že nelze reklamovat nalepené zboží, proto nepodceňujte tento krok.

Dalším velmi důležitým krokem při lepení je nanášení lepidla na papírovou fototapetu. Nejdůležitější je abyste nanášeli lepidlo vždycky jen na jeden díl fototapety. Provlhčit lepidlem nechte každý díl fototapety 3 minuty a tuto dobu provlhčení dodržujte u každého dílu. Na papírové fototapety nanášejte lepidlo velmi důkladně na okraje a hlavně rovnoměrně. A teď už jdeme na samotné lepení papírových fototapet.

Fototapetu na zeď lepíme raději od středu k okrajům a to protože málo která stěna je pravoúhlá. Na zeď načrtneme jemně tužkou svislou a vodorovnou čáru a to proto aby byl první díl fototapety nalepený co nejpřesněji.

Dejte si s prvním dílem fototapety při lepení opravdu záležet protože podle tohoto dílu budete lepit další díly fototapety. Díl papírové fototapety důkladně natřete lepidlem a na stěnu přiložte podle čar které jste si načrtli. Poté pořádně přitlačte a uhlaďte abyste vytlačili případné bubliny. Uhlazujte a vytlačujte od středu k okrajům. Stejně pokračujte u dalších dílů až bude fototapeta s cela nalepená. Při lepení i schnutí fototapety musí být v místnosti dodržena optimální teplota 20 °C.

  


Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2017 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®