Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,-
Nabídka produktů
Platební metody

Reklama
Facebook

Staňte se našímy fanoušky a budete vědět o všech novinkách, akcích a slevách na našem e-shopu stačí kliknout na to co se mi líbí.


Jak renovovat interier I.

Chytré triky, jak snadno a levně zútulnit váš byt.

Stačí jen několik málo triků a vaše obyvací pokoje dostanou nového ducha. Když bude váš byt útulnější, sychravé dny připadat příjemnější. Změna interieru je příležitostí k tomu jak si ozvláštnit život a udělat důležité změny. V bytě který vás nudí  a není pro vás útulným místem se nebudete asi cítit moc příjemně.

Pro většinu lidí je útulný byt základem pohody a téměř životní potřebou. Úklid, rekonstrukce nebo jakékoli kroky vedoucí k útulnějšímu bydlení je pro lidi součástí duševní hygieny.

Nemusi se přitom jednat nutně o velké investice, nebo o nákladný projekt drahého architekta. Nejdříve je nutné pro změnu uvolnit místo. Zbavte se proto všech nefunkčních a nepotřebných věcí. Dekorace volte v teplých tónech a to meruňkovou, šípkově červenou a žlutou.

Můžete začít s výzdobou stěn. Dokonale postači Samolepící dekorace. Nástěnné samolepící dekorace si můžete poskládat z jednotlivých dílů podle sebe. Samolepící dekorace jsou znovu nalepitelné, proto nemusíte mít strach, že se vám jejích lepení nepodaří.

Aby byla změna opravdu radostí, můžete změnit rozmístění nábytku. Odřenou skříň polepte samolepící tapetou a skříň bude jako nová. Renovovat samolepící tapetou můžete prakticky cokoli.Samolepící tapeta, nebo se jí také říka samolepící fólie vám poslouží k tomu, že sladíte celou místnost do určitého barevného tónu. Vše potřebné najdete na e-shopu www.folie-tapety.cz.


Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat

Copyright © 2017 IČO: 461 12 774, DIČ: CZ6710311025 Pavel a Věra Beťákovi, Těrlicko 689, tel/fax: +420 596 423 740, info@e-shop24.cz ®